Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MłODZIEZY


#1 2007-06-09 20:39:45

Rico

Administrator

5051166
Call me!
Skąd: Zabawa
Zarejestrowany: 2007-02-11
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Zjazd KSMów

Zapraszam do wypowiedzi na temat ogólnopolskiego zjazdu KSMów.


http://www.ksm.cba.pl/ Wchodzcie i klikajcie w reklamy!!!!

Offline

 

#2 2007-06-10 19:11:26

kl.Piotrek

Użytkownik

Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Witam!
Dla ogólnopolskiego zjazdu ksm, w celu odebrania relikwii bł. Karoliny- KSM Diecezji Sandomierskiej wystawia podwójny pozytyw. Zarówno za organizację i jak i radość, która emanowała z "Zabawskiego" oddziału KSM. Pięknie połączona modlitwa i duch młodzieńczej radości. Na pewno spotkanie z delegacjami KSM z całej Polski oraz z tutejszym oddziałem, długo zapadnie w naszych pamięciach. Tak dalej trzymać, by być zawsze GOTÓW! Zapraszamy na naszą stronę ksm, która niebawem po przymusowym "remoncie" wchodzi w obieg sieciowy: www.ksm.sandomierz.opoka.org.pl
Z Bogiem!

Offline

 

#3 2007-06-11 13:13:03

Rafi

Użytkownik

3225334
Skąd: Nowa Dęba
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Oczywiście jak mój przedmówca już wspomniał, ta radość, która emanowała od Oddziału z Zabawy na długo zapadnie mi w pamięć. I dobrze, bo w końcu KSM to także zabawa, radość, życzliwość.
Sandomierz jest pod wrażeniem Waszej postawy!
Dziękujemy i postaramy się być za rok

Tymczasem zapraszam na stronę KSM Diecezji Sandomierskiej, która wreszcie ruszyła (www.ksm.sandomierz.opoka.org.pl). Jest tam news między innymi o Was i galeria.

pozdrawiam...


http://img.userbars.pl/1/145.png

Offline

 

#4 2007-06-11 20:42:46

Aneta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

Witam znajomych ze Sandomierza! Muszę powiedzieć, że radość jaka panowała była też waszą zasługa! Bo gdyby nie wy to napewno nie byłoby tak świetnej zabawy a my nie poznalibyśmy waszych piosenek! Za które oczywiście dziekujemy!
Mam nadzieję, że spotkamy się za rok! Jednak wcześniej zapraszam na urodziny Karoliny pod koniec lipca!
Co do waszej strony to oczywiście już ja nawiedziliśmy! I wszystkie zdjęcia były do naszego wglądu!
serdecznie pozdrawiam!pa pa

Offline

 

#5 2007-06-11 21:41:44

Rafi

Użytkownik

3225334
Skąd: Nowa Dęba
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Co prawda nie bylo ich zbyt duzo, ale i tak ostatnie jest najlepsze A co do urodziny Karoliny... to nie wiemy jeszcze... Troche ciężko... Musimy się przygotowac z pisoenkami

pozdrawiam


http://img.userbars.pl/1/145.png

Offline

 

#6 2007-06-12 22:27:53

Aneta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

Oczywiście, że jest najlepsze bo są na nim najfajniejsze osoby!
Mam nadzieję, że spotkamy się w lipcu! napewno bedzie fajnie:)
Co do piosenek to musicie nas jeszcze czegoś swojego jeszcze nauczyć! My jak jeszcze coś sobie przypomnimy to postaramy się przekazać dalej!
Serdecznie pozdrawiam pa pa

Offline

 

#7 2007-06-13 10:07:59

kl.Piotrek

Użytkownik

Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Z tym lipcem, to się nie ma co za bardzo nastawiać, bo pewnie wszyscy się gdzieś rozjadą, ale zobaczymy zaproszenie przyjęte... My w sierpniu jedziemy w Bieszczady, więc na pewno przeszkolimy się w różnorakich zabawach, oraz nauczmy innych tego co przekazaliście nam na Zjeździe:)
Wczoraj mieliśmy przekazanie relikwii bł. Karoliny do diecezji- tyle, że biskup całkiem o tym zapomniał i oficjalnie rzecz biorąc to przekazanie się nie odbyło:( Ale nie na to chciałbym zwrócić uwagę, wczoraj mało nam nie odleciał obraz bł. Karoliny... ja nie wiem to chyba przez te ciemne ramki;) no i wiązaliśmy razem z Rafałem przed samą liturgią obraz do ołtarza, nie ma jak zrobić z siebie bałwana przed całą diecezją;) I bradzo dobrze, że była ta folia na obrazie, bo baliśmy się żeby świeczki nie poplamiły obrazu...
Gdybyście chcieli zdjęcia z Zabawy, w lepszej rozdzielczości i inne niż ze strony,  oraz jakiś filmik;) to podajcie meila, wyśle się je w trybie natychmiastowym.
Pozdrawiam, Z Bogiem!

Offline

 

#8 2007-06-13 16:44:15

Aneta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

W Bieszczady? hmmmm... to ciekawe bo my również się w sierpniu wybieramy na tydzień w Bieszczady! Więc może jeszcze się spotkamy w Bieszczadach któż wie?
Co do obrazu to przynajmniej można było się z kogoś pośmiać a pech, że akurat trafiło na was!
Jeśli chodzi o zdjęcia i filmik to oczywiście, że chcemy podaje adres: aneta_baranowska@onet.eu Czekam na przesyłke:) później przekaże dalej naszej ekipie
pa pa

Offline

 

#9 2007-06-14 16:24:01

Rafi

Użytkownik

3225334
Skąd: Nowa Dęba
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Dla poprawy humoru codziennie kiedy wstaje wlaczam sobie ten filmik o ktorym wspomnial kl. Piotrek boski......


http://img.userbars.pl/1/145.png

Offline

 

#10 2007-06-14 20:37:00

Klaudia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

Serdeczne pozdrowionka dla Sandomierza:D
Co tam u was nowego słychać? Mam nadzieję że jednak uda wam sie przyjechać do nas na urodziny Karoliny:) Było by nam bardzo milo! A co do Filmiku.......Proszę prześlijcie mi go!  I to jak najszybciej!!! Sama na nim jestem a jeszcze go nie widziałam. Szczerze mówiąc to aż sie boję.....To mój adres: klajag@onet.eu. Buziaki,pa:)

Ostatnio edytowany przez Klaudia (2007-06-14 20:41:52)

Offline

 

#11 2007-06-15 08:44:56

kl.Piotrek

Użytkownik

Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Kilka słów wyjaśnienia: wysłałem zdjęcia na meila do Anety, ale filmik, miał za dużą pojemność o bagatelka 700 kB, dlatego podzieliłem go na 2 części i wysyłam na meila do Karoliny. No i nie ma się czego bać... filmik mieści się w granicach zdrowego rozsądku
A Ty Rafał zamiast rano pacierz odmówić, to sobie jakieś filmiki oglądasz;) No ładnie... Zresztą wczoraj widziałem jak ubrany w garnitur, z teczką w ręku przekroczyłeś furtę seminaryjną. I od września skończą się te twoje przedłużone wakacjem, zresztą moje też, bo ściągają mnie w tym roku wcześniej
Pozdrawiam, Z Bogiem! Do spostowania!

Offline

 

#12 2007-06-15 09:44:39

Aneta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

dziekuje za przesłanie zdjęć ale niesety u mnie nie chcą się za bardzo otwierac! chciałam przesłac znajomym od nas ale również nie dałam rady!
pozdrawiam

Offline

 

#13 2007-06-15 09:58:02

Rafi

Użytkownik

3225334
Skąd: Nowa Dęba
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

kl. Piotrze
1. Aneta nie może otworzyć zdjęć Musisz jej przesłać jeszcze raz... ale podejrzewam, że nie ma programu do rozpakowywania tych zdjęć, albo, Aneto nie wiesz jak to rozpakować

2. Wczoraj faktycznie przekroczyłem Wasze Apostolskie progi... jednakże byłem z proboszczem, więc nie mogłem i nie miałem okazji Was odwiedzić, ale przecież będziemy jeszcze przez tyle się widzieć

3. Wczoraj także udało mi się stworzyć skrypt komentarzy na stronę KSM Naszje Diecezji moderowane przed admina... można się więc logować, komentować, a admin doda komentarz, chyba, że będzie jakiś wylgarny, ale to nie dotyczy nas... my wulgarni nie jesteśmy Co prawda, komentarze dobrze nei przetestowałem, ale powinny działać Muszę dopracować jeszcze Księgę Gości, bo coś mi sie psuje

4. ze zdjęć to można narazie komentować tylko nasza grupową fotkę z Zabawy (nie chciało mi się inne udostępniac do komentowania )

pozdrawiam

p.s. Piotrek, wiesz, co teraz czytam? Ruseckiego


http://img.userbars.pl/1/145.png

Offline

 

#14 2007-06-16 19:49:00

Aneta

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-03-12
Posty: 6
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

serdecznie dziękuje za zdjęcia! przekaże dalej napewno:)
Rafał owszem masz racje nie mam takiego programu! A po 2 to nie siedzę przy kompie zbyt często więc nie interesuje się programami, mam tylko to co moje rodzeństwo wgrywa i mi to zupełnie wystarcza!
serdecznie pozdrawiam! pa pa

Offline

 

#15 2007-06-16 21:43:24

Klaudia

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-06-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: Zjazd KSMów

Dzięki Aneta za fotki. Są na prawdę fajne:) Mam małą prośbę do kleryka Piotrka.... Aneta nie może odtworzyć tego filmiku,więc mógł byś przesłać go jeszcze raz do mnie???

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.etiup.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.eit.pun.pl www.wladcybakugan.pun.pl www.v-violence.pun.pl