Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

KATOLICKIE STOWARZYSZENIE MłODZIEZY


#16 2007-06-16 21:54:49

kl.Piotrek

Użytkownik

Skąd: Sandomierz
Zarejestrowany: 2007-06-10
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Witajcie!
No wiesz masz do czynienia z dwoma komputerowcami: Rafał jest twórcą naszej strony internetowej, a ja w seminarium prowadzę pracownię komputerową. Ale od tej pory jeśli będziemy coś wysyłać, będziemy się starać robić w sposób prosty i zrozumiały.
Dziś udało się przeprowadzić pierwszą zbiorową adorację relikwii bł. Karoliny w naszej diecezji nie licząc tych, które uczynili klerycy przy okazji wizyt w moim pokoju Pamiętasz Rafał jak mnie dziś odprowadziliście do seminarium, to była na furcie grupa, która czekała na oprowadzenie po kościele seminaryjnym. Oczywiście osobom odpowiedzialnym za takie sprawy nie chciało się ruszyć swoich... Więc jako historyk z zamiłowania postanowiłem ich sam oprowadzić, zarzuciłem sutanne na siebie i migiem do kościoła. Myślałem, że to jakieś babcie i dziadki będą, więc szykowałem się na przynudzanie. A tu się okazuje, że to młodzież z Radomia, więc za sprawą natchnienia Ducha Świętego (chyba), pytam prosto z mostu ich księdza, czy nie chcieli by adoracji relikwii bł. Karoliny. bardzo chętnie się z godzili. I odziwo nie chcieli mnie słuchać, gdy opowiadałem historię kościoła, ale gdy opowiedziałem życiorys Karoliny, to otworzyli buźki i słuchali z zapartym tchem.  A potem w skupieniu każdy z nich ucałował relikwie.
To taki mały cud bł. Karoliny. Ona rzeczywiście jest "lekarstwem" na nasze czasy.
Ale napisałem świadectwo... normalnie sam siebie zaskakuje Jeżeli spotkaliście się z czymś podobym (nie tylko za przyczyną bł. Karoliny) piszcie miło będzie poczytać.
Filmik, już wysłany, mam nadzieję, że teraz dojdzie.
Pozdrowienia dla wszystkich, Z Bogiem!

Offline

 

#17 2007-06-17 12:15:19

Rafi

Użytkownik

3225334
Skąd: Nowa Dęba
Zarejestrowany: 2007-06-11
Posty: 5
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Piotrek, powinieneś to przesłać na stronę dieezjalna KSM... bo w sumie artów to mamy mało...
Chyba, że ktoś z Zabawy chce gościnnie coś nam przesłać - jakieś wiersze, opowiadania... O, albo pomysły na zabawy. W sumie to zapomnialem już jak to leciało, yy, ta piosenka co tak fajnie nogami machaliśmy - tą zabawę prowadził ten chłopak z Zarządu z Tarnowa.

Co do wczorajszego dnia, to trochę zmokłem... bo zadzowniłem do mamy i mówi mi, że jak nie pojadę autobusem o 17.30 ( w sando była godzina 17.15, wiec nie mialem szans dojechac do tarnborzega z Sando), to nastepny autobus jest o 20... to ja biegiem na jakiś przystanek... zmokłem to fakt, ale patrzę na tabliczkę ma byc zaraz bus... czekam i czekam... gośc się spoźnił No, ale jakoś zajechałem do Tarnborzega... tam sie okazalo, że mam co pól godziny jakieś autobusy - mama mi naściemniała, bylebym tylko wrócił szybciej do domu, bo chciała iść ze mną na koncert elektrycznych gitar, bo samej jej było głupio

To taka historyjka... normalnie jak z Bloga wyciągnięta hehe


http://img.userbars.pl/1/145.png

Offline

 

#18 2007-11-19 22:50:51

Rico

Administrator

5051166
Call me!
Skąd: Zabawa
Zarejestrowany: 2007-02-11
Posty: 23
Punktów :   
WWW

Re: Zjazd KSMów

Proponuje powrót do tematu. Takie sprawy to polecam przez gg:)


http://www.ksm.cba.pl/ Wchodzcie i klikajcie w reklamy!!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wladcybakugan.pun.pl www.v-violence.pun.pl www.etiup.pun.pl www.xiaolingamepbf.pun.pl www.wszif.pun.pl